Nieuws 4 december 2014

Afgelopen zondag hebben Marij Theeuwen, Jan en Marij Tielen, en Annie Venner op de vlooienmarkt in Horst nog wat van onze voorraad zelf-geknutselde kerstspullen verkocht. Hartelijk dank voor jullie inzet!

Het bezoek dat Paula Nelissen ons koor maandag heeft gebracht gaat zeker een vervolg krijgen. In het nieuwe jaar gaan we met haar aan de slag om te werken aan de uitstraling van ons koor. Meer informatie volgt nog.

Er zijn weer kortingskaartjes te krijgen voor het Krefelder Kerstcircus. Gegadigden kunnen zich melden bij Lea.

Aanstaande zondag 7 dec. gaan we naar Heeze zingen.
Vertrek: om 12.00 (!) uur vanaf het kerkplein. (eerder is gezegd: vertrek om 12.15 uur, maar omdat we in Heeze wat vroeger terecht kunnen om in te zingen vertrekken we nu dus een kwartiertje eerder.)
Chauffeurs: Gon, Marly, An, Marij Tielen, en Truus of Lea;
Adres in Heeze: Dorpshuis “ ’t Perron ” , Schoolstraat 48, 5591 HM Heeze.
Kleding: zwart met gouden accenten.
Het repertoire heeft Geert al rond gemaild.

We hebben ons aangemeld om mee te doen met een musicalproject dat in Panningen wordt uitgevoerd, en wel op 4, 5 en 6 september 2015. Indien mogelijk deze data hiervoor vrij houden. Meer informatie komt t.z.t.

Dit bericht is geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink.